Hakkımızda

Nova Yazılım sektördeki 18 Yıllık tecrübesini 2009 yılında Nova Yazılım  firması olarak hayat geçirmiş, 2010 yılında ise limited şirket statüsüne geçerek RBD Bilişim İlt.Eml.Tur.Tİc.Ltd.Şti. unvanına sahip olmuştur.

NovaYazılım ’ın stratejisi, kısa sürede ikinci bir işleme gerek kalmadan en kolay şekilde işlemlerinizi yapabileceğiniz yazılımlar geliştirmektir. Nova yazılım bu gün 200 i aşkın müşterisi, her geçen gün artan kullanıcılarıyla, kuruluşundan bu güne benzeri görülmemiş bir yükselişle sektörde öncü ve güvenilir firmalar arasında yer almıştır. 

Müşterilerine daha iyi yazılımlar üretmek için çalışmalarına Alanya Merkez Ofiste devam eden Nova Yazılım, sektöründe müşteri memnuniyetini ve hazırlamış olduğu programların teknolojik imkanlar doğrultusunda profesyonel gelişimini sağlamayı kendisine vizyon ve misyon edinmiştir.

Önümüzdeki yıllarda, Türkiye yazılım pazarının gelişmesine ve kullanıcılarımızdan gelen taleplere paralel olarak, daha geliştirilmiş ve çeşitlendirilmiş ürünlerle bugüne kadar bizi desteklemiş olan kullanıcılarımızın hizmetinde olacağımıza inanıyor, teşekkürlerimizi sunuyoruz.


>